Spotkanie między Reims oraz Lens dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II - wynik końcowy 1-2

 

Pierwsza połowa meczu między Reims a Lens zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Lens.

Gole strzelali: A. Zeneli 28' 1-0 M. Munetsi F. Sotoca 55' 1-1 David Costa S. Fofana 90' 1-2 I. Ganago

Żółte kartki Reims: Azor Matusiwa 61'

Żółte kartki Lens: Facundo Medina 72' Seko Fofana 90'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Lens:

Sędzią głównym tego spotkania był Vitor Ferreira, Portugal. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Nice oraz Estac Troyes a Lens z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą interesujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Liczące się drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak Azor Matusiwa Facundo Medina systematycznie zapewniają pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Walki między graczami bywają zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Natrafiamy na widowiskowe gole oraz asysty, bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtego kartonika dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Reims oraz Lens w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stade Auguste-Delaune II.