Mecz Reims vs Strasbourg zakończony wynikiem 0-2 dnia 2023-04-23 11:00

W dniu 2023-04-23 11:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Reims i Strasbourg.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Reims a Strasbourg zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: H. Diallo 1' 0-1 H. Diarra H. Diallo 37' 0-2 H. Diarra

Żółte kartki Reims: Dion Lopy 18' Emmanuel Agbadou 75'

Żółte kartki Strasbourg: Alexander Djiku 26'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Strasbourg:

Główny arbiter spotkania to Clement Turpin, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Reims zmierzy się już z Clermont Foot, następne spotkania z drużynami Lille i Lens. Kolejno natomiast Strasbourg z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Nice.

Wierni kibice śledzą bardzo interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak między innymi Dion Lopy Alexander Djiku bardzo często zaserwowały kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zażarte, nie często zdarza się, iż są to mecze usypiające. Nieustannie natrafiamy na ostre sytuacje na faul zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Reims oraz Strasbourg jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.