Mecz pomiędzy Lille oraz Reims zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-01-02 16:00

Dnia 2023-01-02 16:00 na stadionie Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 17. Zmierzyły się Lille oraz Reims.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Lille i Reims zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: J. David 32' 1-0 J. Cajuste 79' 1-1 T. De Smet

Żółte kartki Lille: Alexsandro Ribeiro 85'

Żółte kartki Reims: Yunis Abdelhamid 29'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Reims:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Lille stanie naprzeciw Estac Troyes, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Estac Troyes natomiast Reims zmierzy się z Loon-Plage. Następne mecze zagra z drużynami Ajaccio oraz Nice.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi potyczki w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Alexsandro Ribeiro Yunis Abdelhamid raz za razem zaserwowały własnym miłośnikom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy drużynami okazują się niezwykle zaciekłe, niezwykle rzadko bywa, iż zmagania męczą. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy gole, które dodają wspaniałe przeżycia z meczu. To też warto śledzić mecze futbolowe emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Lille i Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Decathlon Arena – Stade Pierre-Mauroy.