Spotkanie między Reims i Nantes dnia 2024-01-28 14:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune - wynik 0-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stade Auguste-Delaune odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Nantes. Mecz zakończył się remisem 0-0, zarówno wynik na przerwę jak i końcowy nie uległ zmianie.

Relacja z meczu Reims - Nantes

Dziś, na Stade Auguste-Delaune, odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Reims i Nantes, w ramach 19 kolejki Ligue 1. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0.

Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez cały mecz, tworząc niesamowity klimat. Sędzia główny, Jeremie Pignard, prowadził spotkanie w sposób profesjonalny, nie faworyzując żadnej ze stron.

Sprawozdanie z meczu

1' - Rozpoczęcie meczu! Piłkarze obu drużyn rozpoczynają rywalizację na murawie.

15' - Pierwsza groźna akcja Nantes! Zawodnicy gości starają się narzucić swój styl gry, ale obrona Reims nie daje za wygraną.

30' - Reims przeważa w posiadaniu piłki, ale Nantes groźnie kontratakuje, nie pozwalając gospodarzom na zbyt dużą przewagę.

45' - Koniec pierwszej połowy! Mimo kilku groźnych akcji, żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywali. Wynik do przerwy to 0-0.

57' - Żółta kartka dla Thomasa Foketa z Reims. Obrońca został ukarany za faul na jednym z zawodników Nantes.

72' - Kolejna żółta kartka dla Reims! Tym razem Therence Koudou dostaje kartkę za faul w środku boiska.

81' - Marshall Munetsi dostaje żółtą kartkę za ostre wejście w środku boiska. Reims musi uważać, żeby nie grać w osłabieniu.

87' - Douglas Augusto z Nantes otrzymuje żółtą kartkę za faul na pomocniku gospodarzy.

90' - Ostatnia żółta kartka w meczu! Moussa Sissoko z Nantes zostaje ukarany za niebezpieczne wejście w nogi przeciwnika.

90' - Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90+3' - Koniec meczu! Mimo groźnych sytuacji, żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki. Ostateczny wynik to 0-0.

Było to bardzo wyrównane spotkanie, obie drużyny miały swoje okazje, ale bramkarze stanęli na wysokości zadania i nie pozwolili strzelić bramki. Niestety, emocje na stadionie nie przekładały się na efekty w postaci bramek, ale kibice mogli podziwiać za to zaangażowanie i walkę obu zespołów.

Następne mecze dla Reims to starcia z Toulouse, Lorient oraz Lens. Natomiast Nantes zmierzy się z Lens oraz Toulouse. Czy któraś z drużyn zdoła odnieść zwycięstwo w kolejnych spotkaniach? Tego dowiemy się już niedługo.