Dnia 2022-01-23 19:45 odbyło się spotkanie między Paris Saint Germain oraz Reims zakończone wynikiem 4-0

Paris Saint Germain kontra Reims zakończony wynikiem 4-0. Dnia 2022-01-23 19:45 na obiekcie sportowym Parc des Princes odbył się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Paris Saint Germain oraz Reims.

Pierwsza połowa spotkania między Paris Saint Germain i Reims zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: M. Verratti 44' 1-0 Sergio Ramos 62' 2-0 W. Faes 67' 3-0 Danilo Pereira 75' 4-0 K. Mbappé

Żółte kartki Paris Saint Germain:

Żółte kartki Reims: Dion Lopy 56'

Czerwone kartki Paris Saint Germain:

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter spotkania - Eric Wattellier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Paris Saint Germain stanie naprzeciw Nice, następne spotkania z drużynami Lille oraz Rennes. Kolejno natomiast Reims z Bastia. Następne mecze zagra z drużynami Bordeaux oraz Nantes.

Mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Dion Lopy nieustannie sprawiają wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Trafiamy na wyjątkowe asysty i gole, ostre sytuacje z faulem, które dodają niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Walki między zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Paris Saint Germain i Reims z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Parc des Princes.