Mecz między Reims i Monaco zakończony wynikiem 1-3 dnia 2023-10-07 19:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune II

Zapraszamy do lektury naszego najnowszego sprawozdania z ekscytującego meczu Ligue 1, który odbył się 7 października 2023 o godzinie 19:00 na Stade Auguste-Delaune II. Mecz pomiędzy drużynami Reims i Monaco, pełen zaskakujących zwrotów akcji i emocji, zakończył się wynikiem 1-3 na korzyść Monaco. Już po pierwszej połowie zespół Monaco prowadził 1-0, a w drugiej połowie zdominował rywala, zdobywając kolejne dwa gole. Hakim Ben el Salem Hadj z Francji, który sędziował ten pojedynek, miał pełne ręce roboty, aby utrzymać porządek na boisku. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej, nie możesz przegapić naszej szczegółowej relacji z tego meczu! Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Monaco udowodniło swoją dominację w kolejce 8 sezonu Ligue 1.

Mecz pomiędzy drużynami Reims i Monaco

W dniu 7 października 2023 roku o godzinie 19:00 odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Monaco na Stade Auguste-Delaune II. Starcie to miało miejsce w ramach ósmej kolejki Ligue 1.

Słaby występ Reims

Drużyna Reims nie zdołała sprostać przeciwnikowi i przegrała ten mecz wynikiem 1-3. Przebieg spotkania był pełen emocji, a kibice na trybunach mieli okazję do obserwowania wielu ciekawych akcji.

W pierwszej połowie Monaco objęło prowadzenie, kiedy to w 42. minucie I. Jakobs zdobył bramkę, nie mając asystenta. Reims nie potrafiło odpowiedzieć skutecznym atakiem i na przerwę schodziło z wynikiem 0-1 na niekorzyść.

Mocniejsze uderzenie Monaco

Po przerwie drużyna Monaco kontynuowała swoją dobrą grę. W 46. minucie F. Balogun podwyższył prowadzenie dla swojego zespołu po asyście Y. Fofany. Kolejną bramkę dla Monaco zdobył W. Ben Yedder w 49. minucie, a asystę zaliczył I. Jakobs. Reims próbowało odrabiać straty, ale nie zdołało pokonać solidnej obrony przeciwnika.

W 57. minucie T. Teuma zdobył honorową bramkę dla Reims, jednak to nie było wystarczające, aby przeważyć szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Mecz zakończył się wynikiem 1-3 dla drużyny Monaco.

Gorące emocje i kartki

Spotkanie było pełne zaciętych pojedynków, co skutkowało wieloma żółtymi kartkami. Drużyna gospodarzy otrzymała aż pięć żółtych kartek w różnych minutach meczu. Z kolei w drużynie Monaco kartki żółte otrzymali Denis Zakaria (83. minuta), Chrislain Matsima (84. minuta) oraz Krépin Diatta (90. minuta).

Niestety, emocje na boisku przerosły niektórych zawodników. W drużynie gospodarzy aż pięciu piłkarzy zobaczyło czerwoną kartkę, choć ich minuty nie zostały dokładnie przekazane. W drużynie Monaco nie odnotowano czerwonych kartek.

Sędzia główny i kolejne mecze

Mecz sędziował Hakim Ben el Salem Hadj z Francji, który starał się utrzymać kontrolę nad emocjami na boisku. Jego decyzje były akceptowane przez obie drużyny, choć nie obyło się bez kontrowersji.

W kolejnych meczach drużyna Reims zmierzy się z zespołami Toulouse, Lorient i Nantes. Z kolei Monaco stanie do rywalizacji z drużynami Metz, Lille i Stade Brestois 29.