Reims - Angers, wynik spotkania - 1-2

W dniu 2021-12-05 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Reims a Angers.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Reims oraz Angers wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: S. Boufal 49' 0-1 H. Ekitike 59' 1-1 A. Fulgini 75' 1-2 S. Boufal

Żółte kartki Reims: Valon Berisha 27' Dion Lopy 30' Valon Berisha 35' Azor Matusiwa 48'

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 33' Ismaël Traoré 39' Souleyman Doumbia 57'

Czerwone kartki Reims: Valon Berisha 35'

Czerwone kartki Angers:

Sędzią głównym tego spotkania był Johan Hamel, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reims stawi czoła Saint Etienne, następne spotkania z drużynami Reims Sainte-Anne i Marseille. Kolejno natomiast Angers podejmie Clermont Foot. Następne mecze zagra z drużynami Linas-Montlhery i Montpellier.

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Valon Berisha Sofiane Boufal wielokrotnie gwarantują kapitalnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Bardzo często zdarzają się niezwykłe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze męczą. Zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Reims oraz Angers w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.