Reims vs Rennes, wynik spotkania 2-3

Reims vs Rennes, wynik końcowy 2-3.

Pierwsza połowa meczu między Reims i Rennes zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-3.

Dnia 2022-04-09 15:00 na obiekcie sportowym Stade Auguste-Delaune II odbył się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Reims i Rennes.

Gole strzelali: B. Bourigeaud 39' 0-1 G. Laborde B. Bourigeaud 43' 0-2 H. Traoré M. Terrier 58' 0-3 N. Aguerd M. Busi 60' 1-3 G. Konan J. Cajuste 81' 2-3

Żółte kartki Reims: Marshall Munetsi 41' Maxime Busi 68'

Żółte kartki Rennes:

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Romain Lissorgue, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Reims stanie naprzeciw Montpellier, następne spotkania z drużynami Lille i Marseille. Kolejno natomiast Rennes z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Strasbourg i Lorient.

Bardzo często liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Ligue 1. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak Marshall Munetsi często zagwarantowały wspaniałym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zmagania między piłkarzami z ligi są bezkompromisowe, rzadko bywa, że widowiska nas nudzą. Obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich iprzeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Reims i Rennes i ich udział w Ligue 1 gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.