Reims vs Metz, wynik 2-1

Spotkanie Reims kontra Metz, wynik 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Metz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Reims 2-1, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Po pełnych emocji 90 minutach to gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów w ramach 26. kolejki Ligue 1.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain - Reims 2-2

Spotkanie Paris Saint Germain - Reims zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Reims na stadionie Parc des Princes zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki Ligue 1 i dostarczyło kibicom wielu emocji. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom gry, co przełożyło się na wynik już na przerwie, który brzmiał również 2-2. Mimo zażartej rywalizacji żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, co sprawiło, że punkty zostały podzielone pomiędzy obie ekipy.

Mecz Reims vs Lille, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Reims - Lille, wynik 0-1

W ostatnim meczu Ligue 1 drużyna Reims podejmowała u siebie ekipę Lille. Spotkanie to odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 16:00 na Stade Auguste-Delaune. Po zaciętej rywalizacji to goście z Lille wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę to 0-0, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

LE Havre kontra Reims, wynik końcowy 1-2

Spotkanie między LE Havre oraz Reims dnia 2024-02-25 14:00 - wynik 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku, na Stade Océane odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Reims w ramach 23. kolejki Ligue 1. Po emocjonujących 90 minutach to Reims wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego starcia!

Reims kontra Lens, wynik 1-1

Spotkanie Reims - Lens zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune miało miejsce spotkanie pomiędzy Reims a Lens w ramach 22. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 1-1, a takim wynikiem obie drużyny również schodziły na przerwę. Emocjonujące starcie nie przyniosło rozstrzygnięcia, pozostawiając kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Lorient kontra Reims, wynik 2-0

Mecz Lorient kontra Reims zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-02-11 14:00

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku, na Stade du Moustoir - Yves Allainmat, drużyna Lorient podejmowała Reims w ramach 21. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy potrafili pokonać rywali po bezbramkowej pierwszej połowie. To był pełen emocji i wspaniałej piłki wieczór na boisku!

Mecz pomiędzy Reims - Toulouse wynik spotkania 2-3

Spotkanie Reims - Toulouse, wynik końcowy 2-3

W sobotę, 4 lutego 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy Reims a Toulouse w ramach 20. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Toulouse 3-2, pomimo że na przerwę schodzili z wynikiem 3-0.

Mecz pomiędzy Reims vs Nantes 0-0

Spotkanie między Reims i Nantes dnia 2024-01-28 14:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune - wynik 0-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stade Auguste-Delaune odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Nantes. Mecz zakończył się remisem 0-0, zarówno wynik na przerwę jak i końcowy nie uległ zmianie.

Mecz pomiędzy Monaco - Reims, wynik 1-3

Monaco vs Reims, wynik meczu: 1-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Monaco i Reims, które zakończyło się zwycięstwem Reims 3-1. Mecz odbył się w Stade Louis-II, a wynik na przerwę wynosił 0-1. To było zdecydowanie emocjonujące spotkanie, które przyniosło wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Lens - Reims, wynik 2-0

Dnia 2023-12-16 20:00 na stadionie Stade Bollaert-Delelis odbyło się spotkanie pomiędzy Lens i Reims zakończone wynikiem 2-0

Dziś w ramach 16. kolejki Ligue 1 drużyna Lens podejmowała Reims na własnym boisku w Stade Bollaert-Delelis. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-0, po bramkach strzelonych w pierwszej połowie.

Nice - Reims, wynik 2-1

Mecz Nice vs Reims, wynik końcowy 2-1

Witajcie kibice piłki nożnej! Mecz pomiędzy drużynami Nice i Reims zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Spotkanie odbyło się w ramach kolejki 15 Ligue 1 na stadionie Allianz Riviera. Wynik na przerwę to 0-0, a decydujące bramki padły w drugiej połowie. Szczegóły poniżej.

Mecz Reims vs Strasbourg 2-1

Na obiekcie Stade Auguste-Delaune II miało miejsce spotkanie Reims - Strasbourg zakończone wynikiem 2-1

Wczorajszy wieczór obfitował w emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Strasbourg w ramach 14. kolejki Ligue 1. Mecz odbył się na Stade Auguste-Delaune II, a ostateczny wynik to 2-1 na korzyść gospodarzy. Reims wyszło na przerwę prowadząc 2-0, co pozwoliło im utrzymać przewagę do końcowego gwizdka sędziego.

Interesujące mecze Stade Reims

Reims - Angers wynik 2-2

Reims kontra Angers, wynik końcowy 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims i Angers wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Więcej…

Więcej…

Mecz pomiędzy Reims kontra Stade Brestois 29 zakończony wynikiem 1-2

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Reims a Stade Brestois 29 wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.