Strasbourg vs Reims zakończony wynikiem 3-1

Strasbourg vs Reims, wynik spotkania - 3-1

W ostatnim starciu w ramach 29. kolejki Ligue 1 drużyna Strasbourg podejmowała Reims na Stade de la Meinau. Mecz, który odbył się 2 dni temu, zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, pomimo wyrównanego wyniku 1-1 na przerwę.

Mecz pomiędzy Reims - Nice wynik meczu 0-0

Reims kontra Nice, wynik spotkania - 0-0

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Reims i Nice zakończył się remisem 0-0. Spotkanie, które odbyło się na Stade Auguste-Delaune w ramach 28. kolejki Ligue 1, nie przyniosło bramek, mimo starań obu zespołów. Mimo szeregu okazji, piłkarze nie zdołali pokonać bramkarzy rywali, co sprawiło, że punkty zostały podzielone. Mecz odbył się dzień przed publikacją niniejszej relacji, czyli 7 kwietnia o godzinie 13:00.

Mecz Lyon - Reims wynik spotkania 1-1

Lyon kontra Reims, wynik spotkania: 1-1

W rozgrywkach Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Lyon i Reims, które zakończyło się remisem 1-1. Mecz odbył się 30 marca 2024 roku o godzinie 20:00 w Groupama Stadium, a mimo starań obu zespołów wynik na przerwę nie uległ zmianie, pozostając bezbramkowy. Po emocjonującej drugiej połowie, drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów.

Reims vs Metz, wynik 2-1

Spotkanie Reims kontra Metz, wynik 2-1

Wczoraj, 17 marca 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Metz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Reims 2-1, choć wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1. Po pełnych emocji 90 minutach to gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów w ramach 26. kolejki Ligue 1.

Mecz pomiędzy Paris Saint Germain - Reims 2-2

Spotkanie Paris Saint Germain - Reims zakończone wynikiem 2-2

Wczorajszy mecz pomiędzy Paris Saint Germain a Reims na stadionie Parc des Princes zakończył się remisem 2-2. Spotkanie odbyło się w ramach 25. kolejki Ligue 1 i dostarczyło kibicom wielu emocji. Oba zespoły zaprezentowały wysoki poziom gry, co przełożyło się na wynik już na przerwie, który brzmiał również 2-2. Mimo zażartej rywalizacji żadna z drużyn nie zdołała przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść, co sprawiło, że punkty zostały podzielone pomiędzy obie ekipy.

Mecz Reims vs Lille, wynik końcowy 0-1

Spotkanie Reims - Lille, wynik 0-1

W ostatnim meczu Ligue 1 drużyna Reims podejmowała u siebie ekipę Lille. Spotkanie to odbyło się 2 marca 2024 roku o godzinie 16:00 na Stade Auguste-Delaune. Po zaciętej rywalizacji to goście z Lille wyszli zwycięsko, pokonując gospodarzy 1-0. Wynik na przerwę to 0-0, a emocje sięgały zenitu aż do ostatniego gwizdka sędziego.

LE Havre kontra Reims, wynik końcowy 1-2

Spotkanie między LE Havre oraz Reims dnia 2024-02-25 14:00 - wynik 1-2

Wczoraj, 25 lutego 2024 roku, na Stade Océane odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami LE Havre i Reims w ramach 23. kolejki Ligue 1. Po emocjonujących 90 minutach to Reims wyszło zwycięsko, pokonując gospodarzy 2-1. Pomimo bezbramkowego wyniku na przerwę, druga połowa dostarczyła kibicom wiele emocji. Czytajcie dalej, aby poznać szczegóły tego starcia!

Reims kontra Lens, wynik 1-1

Spotkanie Reims - Lens zakończone wynikiem 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune miało miejsce spotkanie pomiędzy Reims a Lens w ramach 22. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się remisem 1-1, a takim wynikiem obie drużyny również schodziły na przerwę. Emocjonujące starcie nie przyniosło rozstrzygnięcia, pozostawiając kibiców w napięciu do ostatniego gwizdka sędziego.

Lorient kontra Reims, wynik 2-0

Mecz Lorient kontra Reims zakończony wynikiem 2-0 dnia 2024-02-11 14:00

Wczoraj, 11 lutego 2024 roku, na Stade du Moustoir - Yves Allainmat, drużyna Lorient podejmowała Reims w ramach 21. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 2-0, którzy potrafili pokonać rywali po bezbramkowej pierwszej połowie. To był pełen emocji i wspaniałej piłki wieczór na boisku!

Mecz pomiędzy Reims - Toulouse wynik spotkania 2-3

Spotkanie Reims - Toulouse, wynik końcowy 2-3

W sobotę, 4 lutego 2024 roku, na Stade Auguste-Delaune odbył się emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy Reims a Toulouse w ramach 20. kolejki Ligue 1. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Toulouse 3-2, pomimo że na przerwę schodzili z wynikiem 3-0.

Mecz pomiędzy Reims vs Nantes 0-0

Spotkanie między Reims i Nantes dnia 2024-01-28 14:00 na obiekcie Stade Auguste-Delaune - wynik 0-0

W dniu 28 stycznia 2024 roku na Stade Auguste-Delaune odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Reims i Nantes. Mecz zakończył się remisem 0-0, zarówno wynik na przerwę jak i końcowy nie uległ zmianie.

Mecz pomiędzy Monaco - Reims, wynik 1-3

Monaco vs Reims, wynik meczu: 1-3

W ostatniej kolejce Ligue 1 doszło do starcia pomiędzy drużynami Monaco i Reims, które zakończyło się zwycięstwem Reims 3-1. Mecz odbył się w Stade Louis-II, a wynik na przerwę wynosił 0-1. To było zdecydowanie emocjonujące spotkanie, które przyniosło wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Interesujące mecze Stade Reims

Najpopularniejsze filtry do oczyszczaczy powietrza, które musisz znać, aby zapewnić sobie pełen komfort

Jeśli chodzi o oczyszczacze powietrza, istnieje wiele opcji; istnieją dwa główne typy - filtry HEPA i filtry ozonowe - a następnie podkategorie, takie jak filtry UV i filtry ultradźwiękowe. Te podkategorie mogą pomóc Ci zawęzić opcje, ale ważne jest, abyś skorzystał ze swojej wiedzy i zrobił badania przed dokonaniem zakupu. Powietrze w Twoim domu może mieć znaczący wpływ na Twoje zdrowie, więc postaraj się znaleźć oczyszczacz, który pasuje do Twoich potrzeb.

Więcej…

Mecz pomiędzy Reims - Auxerre zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie meczu między Reims i Auxerre wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Więcej…

Mecz pomiędzy Bordeaux - Reims wynik spotkania 3-2

Bordeaux kontra Reims, wynik 3-2.

Pierwsza połowa meczu między Bordeaux a Reims zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.