Dnia 2023-04-02 13:00 na obiekcie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau miało miejsce spotkanie między Nantes oraz Reims - 0-3

Nantes vs Reims, wynik 0-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Nantes a Reims wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Dnia 2023-04-02 13:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Nantes oraz Reims.

Gole strzelali: A. Flips 38' 0-1 A. Flips 39' 0-2 F. Balogun M. Munetsi 58' 0-3

Żółte kartki Nantes: Andrei Girotto 49'

Żółte kartki Reims: Jens Cajuste 17' Azor Matusiwa 79'

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Reims:

Główny sędzia spotkania - Marc Bollengier, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Nantes zmierzy się już z Lyon, następne spotkania z drużynami Monaco oraz Auxerre natomiast Reims z Stade Brestois 29. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Strasbourg.

Wielu kibiców z zapałem śledzi poczynania w lidze Ligue 1. Fascynujące zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Andrei Girotto Jens Cajuste raz za razem serwują wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych wrażeń. Zmagania między graczami bywają zażarte, nie często okazuje się, iż zmagania przynudzają. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, idealne asysty i bramki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich, przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Nantes oraz Reims jak ich udział w Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.