Dnia 2022-01-16 14:00 odbyło się spotkanie między Reims i Metz zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2022-01-16 14:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 21. Zmierzyły się Reims i Metz.

Po pierwszej połowie spotkania między Reims a Metz wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: I. Niane 61' 0-1 T. Delaine

Żółte kartki Reims: Bradley Locko 24' Dion Lopy 50' Thomas Foket 80' Predrag Rajković 84'

Żółte kartki Metz: Thomas Delaine 19' Sikou Niakate 28' Vincent Pajot 45' Ibrahima Niane 82'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Metz:

Główny sędzia meczu to Jeremie Pignard, France. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Reims stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Bastia i Bordeaux natomiast Metz podejmie Nice. Następne mecze zagra z drużynami Estac Troyes i Marseille.

Oddani fani z zaangażowaniem śledzą starcia ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak Bradley Locko Thomas Delaine nierzadko zagwarantowały fantastycznym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Zmagania między graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania drętwe. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz bramki, ostre faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy, aby śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ligue 1. Uczestnictwo takich drużyn jak Reims oraz Metz z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.